polski angielski niemiecki
Piątek, 20 kwietnia 2018 r. Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
Wyniki 5 kolejki oraz aktualne tabele.
Opublikowany: 2017-12-11
Wyniki 5 kolejki oraz aktualne tabele.
11-12-2017
Rozgrywki 5 kolejki

  SOBOTA

 

II Liga

5 KOLEJKA

09.12.2017r. Sobota

 

Lp.

 

Godz.

 

Mecz

 

Wynik

 

 

ZORZA

&

 

1.     

10:00

WOLNI STRZELCY

PROMIL SMOGORZÓW

 

2.     

10:30

DRĄŻNO

WYBOROWA DĄBROWA

 

3.     

11:00

SOKÓŁ SOKOLNIKI SUCHE

SNARKI

 

4.     

11:30

ALBATROS KING

ZAPLECZE EXTRAKLASA

 

5.     

12:00

OSKAROWCY

MŁODZIK TEAM

 

6.     

12:30

WNIA WIENIAWA

HYDROBAT WISTKA

 

7.     

13:00

SKAMANDER

RBW TRÓJMIASTO

 

I Liga

5 KOLEJKA

09.12.2017r. Sobota

 

Lp.

 

Godz.

 

Mecz

 

Wynik

1.     

14:00

ARAMAGEDON

ULTRAS PRZYSUCHA

 

2.     

14:30

PATRIOTIC ODRZYWÓŁ

ASK TEAM

 

3.     

15:00

SYRENKA ZAKOŚCIELE

KRZCZONÓW

 

4.     

15:30

KACOVIA KŁUDNO

TAWERNA PAPISY I SPÓŁA

 

5.     

16:00

JP ARMIA

EXPRES PRZYSUCHA

 

6.     

16:30

SKRZYŃSKO

JANIKOWSKI GLINIEC

 

7.     

17:00

ALBATROS FC

KOKS DĄBROWA

 

8.     

17:30

PRD OLDBOYS GIELNIÓW

JAS-SPED

 

 

 10.12.2017r. Niedziela

                    ROZGRYWKI ODWOŁANE

07-12-2017
Wyniki III i IV kolejki wraz z aktualnymi tabelami.
WYNIKI SPOTKAŃ 3 i 4 KOLEJKI
II Liga
3 KOLEJKA
02.12.2017r. Sobota
 
Lp.
 
Godz.
 
Mecz
 
Wynik
 
SKAMANDER NIEZNAMIEROWICE
&
 
1.     
10:30
DRĄŻNO
OSKAROWCY
2:0
2.     
11:00
ZORZA
PROMIL SMOGORZÓW
2:3
3.     
11:30
RBW TRÓJMIASTO
WOLNI STRZELCY
4:1
4.     
12:00
MŁODZIK TEAM
WYBOROWA DĄBROWA
7:0
5.     
12:30
HYDROBAT WISTKA
SOKÓŁ SOKOLNIKI SUCHE
0:3
6.     
13:00
WNIA WIENIAWA
ALBATROS KING
2:7
7.     
13:30
ZAPLECZE EXTRAKLASY
SNARKI
3:0
I Liga
3 KOLEJKA
02.12.2017r. Sobota
 
Lp.
 
Godz.
 
Mecz
 
Wynik
1.     
14:30
ARMAGEDON
KRZCZONÓW
2:1
2.     
15:00
SYRENKA ZAKOŚCIELE
JP ARMIA
4:3
3.     
15:30
JAS - SPED
TAWERNA PAPISY I SPÓŁA
1:2
4.     
16:00
ALBATROS FC
JANIKOWSKI GLINIEC
7:3
5.     
16:30
ASK TEAM
KACOVIA KŁUDNO
1:2
6.     
17:00
PRD OLDBOYS GIELNIÓW
EXPRES PRZYSUCHA
3:2
7.     
17:30
SKRZYŃSKO
PATRIOTIC ODRZYWÓŁ
1:7
8.     
18:00
KOKS DĄBROWA
ULTRAS PRZYSUCHA
1:0
 
05-12-2017
Terminarz rozgrywek 02-03.12.2017
Opublikowany: 2017-11-30
Terminarz rozgrywek 02-03.12.2017  
30-11-2017
Aktualne tabele.
Opublikowany: 2017-11-30
Aktualne tabele.  
30-11-2017
Wyniki I i II kolejki.
Opublikowany: 2017-11-30
Wyniki I  i II  kolejki.  
30-11-2017
Nowe godziny rozgrywek I i II kolejki w dniach 25-26.11.2017r. !!!
Opublikowany: 2017-11-24
Nowe godziny  rozgrywek I i II kolejki w dniach 25-26.11.2017r. !!!  PROSIMY O DOKŁADNE ZAPOZNANIE SIĘ Z GODZINAMI ROZGRYWANYCH SPOTKAŃ. NASTĄPIŁA NIEZNACZNA ZMIANA.
24-11-2017
Wykaz zgłoszonych drużyn do Powiatowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej
Opublikowany: 2017-11-24
 I LIGA 2017-2018             
1.                            OLDBOYS PRD GIELNIÓW
2.                            EXPRES PRZYSUCHA
3.                            ALBATROS FC
4.                            PAPISY I SPÓŁA
5.                            KACOVIA KŁUDNO
6.                            SYRENKA ZAKOŚCIELE
7.                            KOKS DĄBROWA
8.                            JAS-SPED
9.                            ULTRAS PRZYSUCHA
10.                         ARMAGEDON
11.                         KS SKRZYŃSKO
12.                         JANIKOWSKI GLINIEC
13.                         ASK TEAM
14.                         JP ARMIA
15.                         KRZCZONÓW
16.                         PATRIOTIC ODRZYWÓŁ
II LIGA 2017-2018
1.                            OSKAROWCY
2.                            SKAMANDER NIEZNAMIEROWICE
3.                            WNIA WIENIAWA
4.                            HYDROBAT WISTKA
5.                            RBW TRÓJMIASTO
6.                            MŁODZI TEAM
7.                            ZORZA
8.                            ZAPLECZE EXTRAKLASY
9.                            SNARKI
10.                         PROMIL SMOGORZÓW
11.                         WYBOROWA DĄBROWA
12.                         WOLNI STRZELCY
13.                         SOKÓŁ SOKOLNIKI SUCHE
14.                         ALBATROS KING
15.                         KS DRĄŻNO
24-11-2017
Terminarz rozgrywek I-II Kolejki
Opublikowany: 2017-11-23
Terminarz rozgrywek I-II Kolejki  
23-11-2017
Drużyny zgłoszone do rozgrywek Powiatowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej
Opublikowany: 2017-11-23
Drużyny zgłoszone do rozgrywek Powiatowej Amatorskiej  Ligi Piłki Nożnej Halowej Poniżej przedstawiamy zgłoszone drużyny do Powiatowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej
23-11-2017
Najnowsze informacje w sprawie ligi
 
17-11-2017
Zgłoszenie drużyny oraz oświadczenie - Powiatowa Amatorska Liga Piłki Nożnej Halowej
 Zgłoszenie drużyny oraz oświadczenie do pobrania w załącznikach.
14-11-2017
Spotkanie organizacyjne Powiatowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej
 
09-11-2017
Regulamin rozgrywek 2016/2017
Opublikowany: 2015-12-10
Regulamin rozgrywek 2016/2017
10-12-2015

Valid XHTML 1.1 Walidacja WCAG2-AA Walidacja WCAG2-AA